З 5 жовтня в ефірі UA: ХАРКІВ – програма «Школа доступності»

З 5 жовтня в ефірі UA: ХАРКІВ – програма «Школа доступності»

4 жов. 2019

Цієї суботи о 9:35 на регіональних телеканалах UA: Суспільне мовлення стартує проєкт від команди Доступно.UA «Школа доступності». У першому сезоні в ефір вийде вісім серій програми. «Школа доступності» розповідатиме про ситуації, в які потрапляють люди з інвалідністю, способи допомоги та секрети вдалої комунікації.

Автори проєкту Дмитро Щебетюк, Наталя Павленко та Денис Заєць мають на меті дослідити простір, змінити ставлення до людей з інвалідністю, об’єднати суспільство, і зрештою, спонукати хамислитися, що бар’єри існують тільки в наших головах.

«Такі проєкти варто робити, щоб покращити сприйняття суспільством інклюзії та тем інвалідності. Наше завдання охопити більше людей, щоб кожен член суспільства зрозумів важливість рівності й комунікації. Бо всі маємо знання, талант, вміння всі маємо мати можливості їх реалізувати. Треба працювати над тим, щоб питання інвалідності та інклюзії перейшли до рівня нормального, а не були чимсь особливим, — каже ведучий і один з авторів проєкту Дмитро Щебетюк. — Ми щасливі, що виходимо в ефір на національному телебаченні, це є поштовхом до переходу на вищий рівень нашої роботи».

Програма «Школа доступності» транслюватиметься в ефірі UA: ХАРКІВ та всіх регіональних каналів UA: Суспільне мовлення у слоті нових  програм вихідного дня, щосуботи о 9:35.