На UA:ХАРКІВ покажуть тревел-шоу «Бук: Маршрут»

На UA:ХАРКІВ покажуть тревел-шоу «Бук: Маршрут»

10 жов. 2019

З 12 жовтня щосуботи о 9:40 в ефірі UA: ХАРКІВ та всіх інших регіональних мовників Суспільного транслюватиметься тревел-шоу «Бук: Маршрут». Це проєкт виробництва UA: БУКОВИНА, який відібрали на внутрішньому конкурсі творчих ідей.

«Бук: Маршрут» — це проєкт-стусан для всіх, хто думає, що для подорожі необхідно багато. Це проєкт-навігатор для тих, хто хоче відвідати якесь круте місце на Буковині, але не знає як. Це проєкт-експедиція, в якому ми знайомимось зі знаковими для області місцями і людьми, які творять туристичний бренд Буковини щодня. Головна ідея в процесі створення програми постійно розвивалась і видозмінювалась, адже на початку ми навіть не уявляли масштаб роботи — цікаві буковинські місця, про які люди розказують одне одному, іноді навіть не мають не те що опису чи інструкції для туристів, а й просто чіткого фото в інтернеті. Тому ми будемо показувати і всім давно відомі локації і шлях до них, а в деяких — будемо телевізійними першовідкривачами. За 12 випусків програми ми побачимо, як здійснюється мрія нашого героя — він здійснить навколобуковинську подорож до Паміру, і ця мрія вже стала нашою колективною»,   прокоментувала авторка ідеї Юлія Подкидишева.

Лінійний продюсер UA: БУКОВИНА Павло Тодорович розповів, що цей проєкт має на меті показати туристичну привабливість Буковини, а кожен випуск — це поїздка в якій мандрівники знайомляться з цікавими людьми, дегустують їжу та розвінчують міфи про цей край.