Оголошується конкурс на посаду продюсера UA: ДНІПРО

Оголошується конкурс на посаду продюсера UA: ДНІПРО

4 вер. 2020

4 вересня розпочинається відбір на посаду продюсера Дніпровської філії Суспільного. Прийом документів триватиме до 17 вересня.

Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування UA: Суспільне мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

o   Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»;

Оголошення про конкурсний відбір на посаду продюсера філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»;

o   Супровідний лист;

o   Згода на обробку персональних даних.

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 481-07-20 та (044) 481-08-87.

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам. Продюсер філії відповідає за контент, розвиток професійних навичок регіональної команди, офлайнові та онлайн заходи з популяризації бренду Суспільного мовника.

За результатами першого відкритого конкурсу в лютому 2018 року продюсеркою UA: ДНІПРО стала Оксана Цибуля. Із 15 червня 2020 року продюсерка Дніпровської філії НСТУ Оксана Цибуля звільнена за власним бажанням. Наразі тимчасово виконує обов’язки продюсера Ірина Цибух.