«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіонах щовечора на UA: ХАРКІВ

 «Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіонах щовечора на UA: ХАРКІВ

21 вер. 2020

 21 вересня на регіональних телеканалах Суспільного стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших від команди редакторів «Теми дня».

За словами продюсерки Суспільного мовника Харкова Ганни Сілаєвої, філія повністю готова до переходу на новий формат:  відпрацьовані та протестовані усі технічні елементи, які можуть бути використані у програмі.

 «Фактично підготовку до періоду на новий формат ми почали вже давно. Влітку ми опрацьовували різні технічні елементи, які можуть бути структурними частими в новому форматі. Ми технічно налагодили можливість відеозв’язку, оскільки через карантин чисто організаційно не кожен гість може прийти в ефір , а от шансів, що він зможе приєднатися до відеозв’язку значно більше. Ми відпрацювали різні елементи:  один  гість в студії —  один на відео зв’язку, два на відео зв’язку одночасно або по черзі, телефонний зв’язок  між гостьовим майданчиком і новинною студією», - говорить Ганна Сілаєва.

Продюсерка філіїї наголосила на такому важливому елементі нового формату програми, як прямі включення.  

«Різні відео формати ми використовували завжди: сюжети,  коментарі,  графіка, відео- або фотоілюстрація . Але ми значно розширюємо цю лінійку, і також це опрацьовували  і протестували. І ще важлива історія — можливість прямих включень власних кореспондентів або «кореспондент — гість в студії», чи то новинної чи то розмовної. Тобто всю роботу попередньо ми робили всі ці місяці, і на минулому тижні  вже вийшли в ефір фактично в цьому форматі.  А сьогодні це вже офіційно і урочисто вийде під маркою «Сьогодні. Головне», - розповіла Ганна Сілаєва. 

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

 «Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Тісна взаємодія регіональних новинарів і редакторів, що зазвичай готують інтерв’ю та аналітику, дає змогу шукати відповіді на виклики, із якими стикаються місцеві мешканці, безпосередньо в прямому ефірі Суспільного мовника», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей. — Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони». 

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не буде розпорошуватися, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.

Дивитися онлайн телеканал UA: ХАРКІВ  можна тут. Оперативні новини Харківського регіону  читайте на цифрових платформах Суспільного Харкова:

 

Сайт suspilne.media

Cторінка Суспільного Харкова у Facebook

Instagram-сторінка

Youtube.