Проміжні вибори у виборчому окрузі № 179. Березень 2020 року

10 бер. 19:20


15 березня Лозівський, Красноградський, Сахновщинський, Кегичівський та Зачепилівський райони, об’єднані у виборчий округ № 179, обиратимуть депутата Верховної Ради. Обраний 21 липня 2019 року Олексій Кучер склав повноваження, коли був призначений головою Харківської ОДА.

До співбесіди з виборцями у програму «Виборчий округ: Співбесіда» експертами були відібрані 6 кандидатів: Вікторія Алєксєйчук, Олександр Діденко, Тетяна Єгорова-Луценко, Вікторія Пташник, Юлія Світлична, Ігор Швайка.

Вікторія Алєксєйчук та Олександр Діденко балотуватися відмовилися і реєстрацію скасували. Юлія Світлична на запрошення Суспільного не відповіла. Тетяна Єгорова-Луценко підтвердила участь завчасно, але за годину до ефіру її помічники повідомили, що через непередбачувані обставини кандидатка не зможе бути присутньою. Відтак, гостями прямого ефіру стали Вікторія Пташник та Ігор Швайка.

Запрошений експерт — представник громадянської мережі «Опора» Микола Зінченко.

Огляд передвиборчої активності на окрузі, дзвінки виборців, питання від мешканців округу, бліц-опитування кандидатів, їхні програми, наміри, переконання — у спецвипуску.

Інші випуски
Більше відео