Хто претендує на крісло мера Харкова – у спецефірі Українського радіо Харків

Хто претендує на крісло мера Харкова – у спецефірі Українського радіо Харків

30 вер. 2021

30 вересня збігає термін реєстрації кандидатів для участі в позачергових виборах на посаду Харківського міського голови. Скільки претендентів на мерське крісло та з якими ініціативами вони йдуть на вибори, як приймають документів для реєстрації кандидатів на посаду міського голови, чи були курйози та непорозуміння, кого не зареєстрували і чому — про це 30 вересня о 17.15  в програмі  «Про головне: Вибори 2021» на Українському радіо Харків розповість голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Олена Матвієнко. 

Також у програмі дізнаємося, як на запитання про головні завдання майбутнього міського голови відповіли учасники перегонів. Наскільки відповіді кандидатів підлягають повноваженням мера і не є політичним піаром — розпитаємо політологиню Юлію Біденко

Нагадаємо, цикл програм «Про головне: Вибори 2021» в ефірі  Українського радіо Харків стартував на початку серпня.  Протягом трьох місяців радіостудія Суспільного стає майданчиком для політологів, соціологів, представників громадських організацій та інших фахівців, котрі стежать за підготовкою до виборів міського голови та їхнім перебігом, та для кандидатів на посаду мера. 

Позачергові вибори Харківського міського голови призначили після смерті Геннадія Кернеса, який помер 16 грудня 2020 року внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби. Вони відбудуться 31 жовтня.

Нагадаємо, слухати Українське радіо Харків можна онлайн та в FM-діапазоні: 

  • Харків — 106,1 FM,
  • Первомайський — 102,6 FM,
  • Балаклія — 89,1 FM.

Записи програм — тут.