Чемпіонат України з індорхокею транслюватимуть на UA: ХАРКІВ

Чемпіонат України з індорхокею транслюватимуть на UA: ХАРКІВ

3 гру. 2021

4–5 грудня всі регіональні телеканали Суспільного, зокрема UA: ХАРКІВ, покажуть наживо змагання Чемпіонату України з індорхокею сезону 2021–2022. Пряму трансляцію проведе Суспільне Суми.

Читайте також: Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів покаже UA: ПЕРШИЙ

Індорхокей — різновид хокею, який грають у приміщенні з дерев’яним, вініловим чи лінолеумним покриттям. В Україні змагання відбуваються у двох чемпіонатах: вища ліга — жінки, суперліга — чоловіки. Команди зустрінуться на ігровому майданчику Палацу студентського спорту «СумДУ».

«Ми проводимо трансляцію чемпіонату, щоб глядачі побачили, які сильні команди з індорхокею є у Сумах, Вінниці, Житомирі. Знаково, що змагання проводяться у Сумах, де жіночий індорхокей має потужні традиції», — говорить спортивний журналіст Суспільне Суми та коментатор чемпіонату Олександр Качанов.

Розклад змагань:

4 грудня

  • 16:00–17:00 — пряма трансляція матчу «ШВСМ-Олімпія» (Вінниччина) —  ОШВСМ ХК «Фенікс» (Житомирщина). Чоловіки.

5 грудня

  • 16:00–17:00 —  пряма трансляція матчу МСК «Сумчанка» (Суми) —  «Динамо» (Суми). Жінки. 

Переглянути Чемпіонат України з індорхокею онлайн можна на сайтах регіональних телеканалів Суспільного та на ютуб-каналі Суспільне Суми.

Місцеві суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців. 

На Харківщині це — телеканал UA: ХАРКІВ і Українське радіо Харків.

Оперативні новини Харківщини шукайте на діджитал-платформах: