«Новорічний концерт на Суспільному» — зустрічаймо 2022-ий разом

«Новорічний концерт на Суспільному» — зустрічаймо 2022-ий разом

31 гру. 2021

1 січня опівночі, у перші хвилини нового 2022 року, телеглядачів вітатимуть зі святом автентичні гурти й виконавці з різних регіонів України у міжрегіональному «Новорічному концерті на Суспільному»

Команди Суспільного відшукали у регіонах унікальних музикантів. Їхні авторські композиції записували заздалегідь у різних локаціях. 

 Від UA: ХАРКІВ глядачів Суспільного вітатиме гурт «ШАNА»

«Цей музичний проєкт відомий в Харкові давно. А Суспільне ставить собі за мету знайомити глядачів з якісною українською музикою і регіональними виконавцями. Катерина Леонова, солістка гурту, взяла участь у міжрегіональному новорічному концерті із кліпом "Малюк". Сподіваємося, що для глядачів ця пісня стане символом чогось казкового і довгоочікуваного в новому році»,— говорить продюсерка Суспільне Харків Ірина Пєрвишева.

«Пісня «Малюк» — про зародження нового життя, — пояснює солістка гурту «ШАNА» Катерина Леонова. — Малюком може бути не лише дитина, а й проекти, плани, будь що, про що ми мріємо. А Новий Рік — це завжди про мрію. Хай зернята наших мрій проростають могутніми деревами у 2022році. «Зробити з любові покриття» та вірити в себе, вірити в людей навколо та робити все для здійснення цих мрій. Як робить Суспільне, об‘єднюючи нас в медійному просторі, де кожен може поділитися частинкою свого тепла та творчості. Дякую за можливість звучати разом в новорічну ніч»

«У новорічну ніч на регіональних каналах Суспільного — гурти з усіх куточків країни об’єднаються в новорічній концертній програмі. Ми намагалися зробити цей концерт сімейним, теплим і щирим. Мені здається, нам це вдалося. Тут можна почути і харизматичні гурти, і ліричне соло, і дитячий запальний вокал. Новорічно-різдвяний настрій забезпечений всій родині. Слухайте і дивіться нові та вже впізнавані хіти й кліпи і будьте поруч з найріднішими!» — побажав глядачам головний режисер міжрегіонального «Новорічного концерту на Суспільному» Сергій Жулін

Міжрегіональні проєкти — коли до виготовлення програми долучаються більшість регіональних філій Суспільного — не новинка для команди. Упродовж 2021-го журналісти філій працювали у такому форматі: зокрема до 30-річчя незалежності України вийшов концерт «Незалежність єднає», а прямоефірний спецпроєкт «День Гідності» — до Дня Гідності та Свободи. 

«Найбільша перевага цього концерту — це можливість для нашої аудиторії побачити абсолютно різні музичні виступи з усіх куточків країни. Кожен гурт та кожен виконавець має свою унікальність, кожен виступ — по-своєму особливий. В цьому різноманітті — і стилів, і жанрів — і криється різноманіття країни, відкривати яке ми й пропонуємо нашим глядачам», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному Марія Фрей.

Онлайн дивіться міжрегіональний «Новорічний концерт на Суспільному» на сайтах регіональних телеканалів. Там же можна прочитати детальніше про виконавців, які взяли участь у концерті від регіону. Крім цього, наживо дивитися концерт можна на ютуб-каналі Суспільне Країна. 

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media

Суспільне у Харківській області — це телеканал UA: ХАРКІВ та Українське радіо Харкова.

Оперативні новини Харківщини шукайте на діджитал-платформах:  

Суспільне│Новини;

фейсбук-сторінці

інстаграм-сторінці

ютуб-каналі філії

телеграм-каналі.

Слухати Українське радіо Харкова можна онлайн, у мобільному застосунку «Суспільне радіо»  та в FM-діапазоні: 

Харків — 106,1 FM,

Первомайський — 102,6 FM.