До роковин трагедії  у «Золотому часі»: на Українському радіо Харкова говоритимемо про роботу приватних закладів для літніх людей 

До роковин трагедії  у «Золотому часі»: на Українському радіо Харкова говоритимемо про роботу приватних закладів для літніх людей 

21 січ. 2022

21 січня о 17:10 у програмі «Про головне» на Українському радіо Харкова у річницю пожежі у приватному харківському закладі для літніх «Золотий час» обговоримо функціонування таких будинків. 

Опісля трагедії у «Золотому часі», де під час пожежі загинуло 15 людей, в Україні заговорили не тільки про дотримання правил пожежної безпеки, а й про облік приватних закладів для літніх людей.

Що змінилося за рік, у яких умовах живуть люди у таких будинках, чи конкурентоспроможні державні установи та що робити з приватними закладами для літніх, які діють нелегально — про це говоритимемо в програмі «Про головне» із директором обласного департаменту соціального захисту населення Юрієм Шпарагою. За словами представника обласної влади, приватний заклад «Золотий час» не був зареєстрований, оскільки це вимагає від власників дотримання законів України, зокрема і про пожежну безпеку. А повноважень на перевірку таких нелегальних закладів посадовці не мають.

«Було виявлено близько 100 надавачів соціальних послуг, які рекламували свою діяльність. Всього чотири з них на початок 2021 року було у державному реєстрі надавачів послуг. В результаті комунікації із засновниками таких закладів станом на сьогодні їх зареєстровано вже 40», — говорить Юрій Шпарага.

Які зміни у законі «Про соціальні послуги» напрацьовані урядовою комісією, чи часто людей відправляють будинки для літніх з ціллю відібрати житло, як цьому зарадити, та чи достатньо кваліфіковані медики і працівники у таких закладах – слухайте у програмі «Про головне» на Українському радіо Харкова. 

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення

Суспільне у Харківській області — це телеканал UA: ХАРКІВ та Українське радіо Харкова.

Оперативні новини Харківщини шукайте на діджитал-платформах:  

Суспільне│Новини;

фейсбук-сторінці

інстаграм-сторінці

ютуб-каналі філії

телеграм-каналі.

Слухати Українське радіо Харкова можна онлайн, у мобільному застосунку «Суспільне радіо»  та в FM-діапазоні: 

Харків — 106,1 FM, 

Первомайський — 102,6 FM.