Про результати засідань РНБО та Конгресу місцевих та регіональних влад у Харкові — на Українському радіо Харкова

Про результати засідань РНБО та Конгресу місцевих та регіональних влад у Харкові — на Українському радіо Харкова

14 лют. 2022

11 лютого в Харкові  відбулося  виїзне засідання Ради нацбезпеки і оборони України та засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.  Що означають для регіону та як можуть позначитися на безпековій, економічній та політичній ситуації результати цих зустрічей — про це говоритимемо 14 лютого о 17:15 в програмі «Про головне» на Українському радіо Харкова. 

Мета виїзного засідання РНБО у Харкові не оголошувалася. Журналістів запросили лише на брифінг секретаря Ради нацбезпеки й оборони Олексія Данілова на 17.30. 

Перед цим, за участі президента України Володимира Зеленського, відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при президентові. 

Цього ж дня на площі Свободи у Харкові  проходили кілька мітингів одночасно.

Зокрема, поблизу Харківської обласної державної адміністрації влаштували пікет представники політичної партії «Європейська солідарність». На пікет прийшли до 200 учасників, розказала активістка акції Ярина Чаговець. На протилежній стороні площі Свободи відбувся пікет на підтримку телеканалу «Наш». За словами організатора пікету Владислава Чумака, на акцію прийшли до 200 людей.

Чого вимагали учасники мітингів від президента, чим закінчилися зібрання Конгресу місцевих та регіональних влад, що обговорювали та які наслідки це може мати для регіону — слухайте на Українське радіо Харкова.

Місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення

Суспільне у Харківській області — це телеканал UA: ХАРКІВ та Українське радіо Харкова.

Слухати Українське радіо Харкова можна онлайн на сайті філії, у мобільному застосунку «Суспільне радіо» та на частотах:

Харків — 106,1 FM,

Первомайське — 102,6 FM. 

Оперативні новини Харківщини шукайте на діджитал-платформах: