«Новий відлік»: агонія диктатора або як скинути путіна?

«Новий відлік»: агонія диктатора або як скинути путіна?

1 чер. 2023

У п’ятницю, 2 червня, о 19:00 розпочнеться наступний випуск суспільно-політичного токшоу «Новий відлік», що виходить щоп’ятниці на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення, ютуб-каналі Першого та в ефірі Українського Радіо.  

Читайте також: «Буча: екіпаж 111»: автори розслідування Суспільного розповіли про співпрацю з поліцією

Ведучий токшоу «Новий відлік» Андрій Діхтяренко разом із запрошеними гостями обговорюватимуть у прямому ефірі такі теми: агонія диктатора або як скинути путіна? Чи здатна ПВК «Вагнер» Євгенія Пригожина організувати військовий переворот проти кремля? Про що сигналізують «розмови про військовий переворот» в росії? Турне китайського дипломата Лі Хуея Європою і війна Талібану з Іраном — що це дає Україні й чи матиме наслідки для кремля? Раптові нездужання Лукашенка  —  що відбувається в РБ?  

«Новий відлік» — це майданчик для конструктивної дискусії про майбутнє України. До студії «Нового відліку» запрошують експертів, які аналізують головні події тижня. Серед постійних тем програми — ситуація на фронті, внутрішня та міжнародна політика, соціально значущі теми, спростування російської дезінформації та фейків.

Дивіться та слухайте токшоу «Новий відлік» з ведучим Андрієм Діхтяренком щоп’ятниці о 19:00 з березня на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення на ютуб-каналі Перший. В ефірі Українського Радіо можна слухати перший блок токшоу «Новий відлік».

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Оперативні новини від Суспільне Харків шукайте на діджитал-платформах: