UA: Українське радіо Харків — тепер в онлайн доступі на сайті UA: ХАРКІВ

UA: Українське радіо Харків — тепер в онлайн доступі на сайті UA: ХАРКІВ

8 лип. 2019

З 8 липня на всіх сайтах регіональних філій Суспільного мовника України починає діяти онлайн трансляція радіо. Теле- та радіозастосунки доступні у вкладках онлайн. Як і на інших платформах, в онлайн етері звучатимуть програми, спільні для всієї мережі радіо, та програми регіональних редакцій UA: Українське радіо.

"Не секрет, що мережа радіоредакцій — це унікальна конкурентна перевага саме Суспільного радіо. Оскільки наші журналісти обласних редакцій у філіях НСТУ щодня дають в етер передачі з усім спектром тем і жанрів: від політичних ток-шоу до спортивних програм, від музичних шоу до історичних радіоблогів, — нам не буде зайвим досягти аудиторії в регіонах додатковим способом, завдяки онлайн слуханню", — коментує генеральний продюсер Суспільного радіо Дмитро Хоркін.

Раніше UA: Українське радіо Харків можна було слухати на хвилях FM, сторінці в соцмережі Facebook, загальному сайті UA: Українське радіо або мобільному застосунку на Android та iOS. Відтепер регіональне радіо доступне онлайн також на сайті UA: ХАРКІВ.

Як і на інших платформах, в онлайн етері звучатимуть програми спільні для всієї мережі радіо та передачі регіональних редакцій UA: Українське радіо.

Нарешті! Я сподіваюся, такий сервіс буде зручним не лише для мене як людини що вболіває за інтернет радіомовлення, а й для будь-кого, хто вперше чи постійно слухає радіо. Поява цієї опції на регіональних сайтах Суспільного мовника значно полегшить шлях слухання звичайної людини, оскільки раніше ми були змушені пояснювати куди зайти, в яку рубрику… А тепер — це буде легко, кожному сказати: “Слухайте нас на сайті UA: ХАРКІВ, чи UA: ЛЬВІВ, UA: ЖИТОМИР, і т.д., залежно від регіону”, говорить лінійний продюсер Українського радіо у Харкові Володимир Носков.