«Цінуємо як ніколи» — спільний проєкт Суспільного і Тітова до Дня Незалежності

«Цінуємо як ніколи» — спільний проєкт Суспільного і Тітова до Дня Незалежності

23 сер. 2023

Суспільне Мовлення та художник Нікіта Тітов представили спільний проєкт — серію з п’яти анімованих роликів до Дня Незалежності України в межах кампанії «Цінуємо як ніколи».

«"Цінуємо як ніколи" — ця фраза стала слоганом кампанії-привітання від Суспільного до Дня Незалежності. Не можна сказати, що ми раніше не цінували Незалежність. Проте не кожний з нас до початку повномасштабного вторгнення міг повною мірою усвідомити цінність Незалежності, на що ми здатні, щоб зберегти її», — Максим Лесняк, директор департаменту промо і дизайну Суспільного Мовлення.

«Ми всі віримо в Перемогу. Віримо, що зможемо все подолати, і ще більше віримо і вдячні нашим Захисникам і Захисницям — наша Незалежність тримається зараз саме на них, і ціна цьому дуже велика. Тож ми маємо підтримувати наше військо, ми маємо підтримувати одне одного, бо Незалежність саме в наших руках, і тепер ми розуміємо, наскільки це цінно і яка велика її ціна! Цінуємо як ніколи», — художник Нікіта Тітов.

​​«Цінуємо як ніколи» — творча колаборація команди Суспільного Мовлення та Нікіти Тітова. Копірайтер Роман Бабко розробив серію текстів на тему «Незалежність — це…» і слоган «З Днем Незалежності, Україно! Цінуємо як ніколи». Художник Нікіта Тітов створив графічні ілюстрації, які були анімовані моушн-дизайнерами Суспільного Микитою Ласточкіним та Юрієм МордвіновимСергій Кривошея став режисером анімації. Закадровий текст начитав Дмитро Хоркін, чий голос уже багато років є основним дикторським голосом офіційних заходів України, зокрема парадів на Майдані Незалежності.

 

«Ми не хотіли складних форм. Важливі речі найкраще доносити простими словами і графічними формами, чистими лініями», — вважає Максим Лесняк

 

«Для візуалізації ідеї як ніхто інший підходить відомий український художник-плакатист Нікіта Тітов, чиї роботи так резонують зі щоденними почуттями людей, які, кожен на своєму місці, протистоять російській агресії. Тому нерідко ці роботи стають вірусними у соцмережах», — додає Сергій Кривошея, керівник управління промо на Суспільному.

 

Нікіта Тітов розповів, що вже багато років натхнення шукає в людях: тих, кого знає особисто, і тих, про кого чує щодня:

«Чесно, не уявляю зараз іншої країни у світі, в якій можна зустріти одночасно таку кількість Героїв, таку кількість вчинків і людяності. Тож кожного дня, які б не були новини, завжди знайдеться людина, яка надихне не опускати руки. Саме думки про таких людей, “звичайних” Героїв і надихають робити й створювати щось нове. В цьому проєкті все було так само — це результат наших спільних думок і вражень, прагнень і мрій разом з командою Суспільного».

 

«Я сподіваюсь, що у нас і надалі будуть спільні проєкти на соціальну тему. Це соціальний митець, який дуже відчуває та тонко передає проблематику суспільства. Завдяки мережі платформ Суспільного ми можемо донести його ідеї до великої кількості людей», — підсумував Максим Лесняк.

 

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини, радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також національна мережа місцевих каналів. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.