«Минай» – «Ворскла» — дивіться 13-й тур УПЛ на Суспільне Харків

«Минай» – «Ворскла» — дивіться 13-й тур УПЛ на Суспільне Харків

3 лис. 2023

У неділю, 5 листопада, о 13:00 відбудеться перенесений матч 5 туру Української Прем’єр-ліги (УПЛ) між командами «Минай» (Минай) та «Ворскла» (Полтава). Наживо матч покажуть місцеві телеканали Суспільного Мовлення ( Суспільне Харків, Суспільне Дніпро, Суспільне Хмельницький, Суспільне Кропивницький та інші) та сайт Суспільне Спорт

Читайте також: «Українські медіа, ставлення та довіра 2023 р.» — результати дослідження

«Минай» наразі посідає останнє, 16 місце у турнірній таблиці Чемпіонату України. За 12 поєдинків команда набрала 5 очок. «Ворскла» знаходиться у середині залікової таблиці — 9 місце та 14 очок за 12  матчів.

«Кривбас» лишається лідером Чемпіонату — 26 очок. За «Кривбасом» розташувалися «Полісся» — 25 очок та «Дніпро-1» — 24 очки.

Зазначимо, у новому сезоні Української Прем’єр-ліги місцеві телеканали Суспільного Мовлення та сайт Суспільне Спорт транслюють домашні матчі футбольних клубів «Рух» (Львів) та «Минай» (Минай).

Нагадаємо, у листопаді відбудеться повноцінний запуск нового спортивного телеканалу Суспільне Спорт, який наразі мовить у тестовому режимі.

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканалсайт і соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Нагадаємо, телеефір  Суспільне Харків можна дивитись онлайн.  Оперативні новини від Суспільне Харків шукайте на діджитал-платформах: