Незалежність починається з тебе: Спецпроєкт Українського радіо Харків

Незалежність починається з тебе: Спецпроєкт Українського радіо Харків

24 сер. 2019

До Дня Незалежності UA: Українське радіо Харків підготувало спецпроєкт: аудіоекспедицію всіма районами Харківщини. 27 голосів з різних куточків регіону: сіл та районних центрів, містечок та селищ, які розповідають про зміни і зрушення, ініціативи і проєкти, започатковані місцевими мешканцями. 

Авторки проєкту — журналістка Тетяна Кривоніс, звукорежисерка Галина Дуплінат. Слухайте в ефірі Українського радіо Харків о 12:10 та 17:10 у суботу, 24 серпня. 106.1 FM. 

«Десь чейнджмейкерів — тих, хто втілює зміни і рушить з місця усталене, більше, а десь їх не так багато. Масштаби того, за що беруться люди, теж різняться, але сплески активності — громадської, не казенної — є усюди», — каже журналістка і ведуча Українського радіо Харків Тетяна Кривоніс. — «У кожному районі області я звернулася до місцевих мешканців з питанням і з їхніх відповідей обрала одну з ініціатив. Десь у списку був десяток проєктів, а десь — одиниці. Але скрізь за ними стоять небайдужі місцеві мешканці. Ті, хто будує і змінює життя, не чекаючи і не нарікаючи. Просто робить те, у чому є потреба. Що важливо. Що цікаво». 

«Незалежність починається з тебе» розповідає про всі райони, але не про всі ініціативи Харківщини. Ті, кого можна назвати агентами змін, є у кожному куточку області: літній чоловік, який висаджує декоративні та фруктові дерева у Великобурлуцькому районі, і молодь, яка влаштовує кінопокази просто неба у Нововодолазькому. Вони щодня доводять: змінювати себе, а потім і простір довколо себе, можна, не чекаючи чийогось рішення, вказівки можновладців або владних проєктів.