Тимчасово відсутнє мовлення Суспільного на Сумщині та Харківщині

Тимчасово відсутнє мовлення Суспільного на Сумщині та Харківщині

14 бер. 2024

На Сумщині та Харківщині тимчасово відсутнє мовлення телеканалів Суспільного в Т2 та радіоканалів через удари росії по об’єктах радіозв’язку 14 березня. 

У Сумах та деяких містах Сумської області відсутнє телемовлення каналів Суспільного в Т2. У Білопіллі та Шостці відсутнє теле- та радіомовлення Суспільного.  На Харківщині — в Ізюмі, Кегичівці та Лозовій — відсутнє мовлення телеканалів у Т2 та радіоканалів Суспільного.  

Слухати Українське Радіо онлайн можна на сайті ukr.radio або Суспільне Харків, у мобільних застосунках suspilne.radio та «Дія». 

Оперативні новини від Суспільне Харків 一 на сайті Суспільне Новини та у соцмережах: 

Нагадаємо, 13 березня з росії була зафіксована вже друга спроба глушіння сигналу каналів Суспільного на супутнику Astra. Мова йде про супутникові телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Крим, Суспільне Новини, Суспільне Спорт, а також радіостанції.  Сигнал глушили з центру космічного зв’язку «Медвежі озера», що знаходиться в Підмосков’ї.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.