Оголошено конкурс на посаду продюсера UA: ХАРКІВ

Оголошено конкурс на посаду продюсера UA: ХАРКІВ

3 лют. 2021

4 лютого розпочинається відбір на посаду продюсера Харківської філії Суспільного. Документи прийматимуть до 17 лютого 2021 року.

Читайте також: 11 проєктів перемогли на конкурсі «Створюй із Суспільним. Розслідування»

Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування UA: Суспільне мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

«Ми шукаємо ініціативних та відповідальних кандидатів, і ми готові вчити й розвивати тих, хто матиме бажання долучитися до змістовних змін у медіа в Україні», — зазначила генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 4814-603 та (044) 4814-066.

Читайте також: Для регіонального мовлення Суспільного розроблено маркетингову стратегію

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Продюсер філії відповідає за контент, розвиток професійних навичок регіональної команди, офлайнові та онлайн-заходи з популяризації бренду Суспільного мовника.

З 11 грудня 2020 року обов’язки продюсера Харківської філії Суспільного тимчасово виконує лінійна продюсерка Ірина Первишева.