Під час занять у харківському коледжі обвалилась стеля

15:39, 6 лис. 2019
 
Під час занять у харківському коледжі обвалилась стеля

У Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі обвалилася стеля. Сталося це напередодні зранку, 5 листопада, розповіла директорка закладу Катерина Вініченко. Будівлі — понад півсотні років. За словами директорки, на початку навчального року стан приміщення перевіряли. 

Обвалилася стеля в аудиторії на 2 поверсі. На парі було більш як 30 студентів, говорить директорка.

«У стелю все вгинчено, все тримається. А відпав тиньк, який пошкодив перекриття. Десь о 10 годині це було. Викладач розповідала тему, коли за хвилину стеля обрушилася. Викликали фахівця-будівельника, який все перевірив, подивився і сказав, що причина може бути у вібрації від перевантажених фур, які їздять повз коледжу», — каже Вініченко.

Це фото опублікували в соцмережі після обвалу. Видно, що частини плитки та будівельного розчину впали на стіл. Внаслідок обвалу ніхто не травмувався.

Фото: Telegram-канал «Харьков 1654»

Вже за годину у коледжі стався ще один обвал. Поверхом вище зі стелі на парти впали плитки. У класі саме тривала пара. Її слухали майже 40 студентів.

«Це велика аудиторія, тому ми зазвичай сідаємо на бокові ряди, щоб не по центру. За першими двома партами зазвичай ніхто не сидить. І сталося так, що якраз на них і впало. Ніхто не встиг нічого зрозуміти», — розповідає третьокурсник Олександр Голубятников

За словами директорки, заняття не скасовували. Аудиторії, де стався обвал, зачинили. Тепер ремонтуватимуть їх власним коштом.