У багатоповерхівках та комунальних закладах Ізюма частково відновили подачу води

12:12, 13 лип. 2019
 
У багатоповерхівках та комунальних закладах Ізюма частково відновили подачу води

В Ізюмі, де випадково демонтували каналізаційні труби, майже добу без води були більше 3 тисяч людей. Сьогодні, 13 липня, подачу води відновили. Воду вмикають вранці і до 13:00. Ввечері — з 17:00 до 21:00, каже головний інженер Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства Микола Кочура. Так воду подаватимуть, поки триватиме ремонт. 

1800 метрів каналізаційної труби демонтували у четвер, 11 липня. За словами Кочури, цей колектор викачував стічні води і проходив на території колишнього тепловозоремонтного заводу. Підрядні організації на цій ділянці демонтують труби заводу. Каналізаційні труби міста вони демонтували випадково, говорить Кочура. Водопостачання зупиняли, щоб не забруднювати річки. Воду в приватний сектор завозять машинами, розповів Кочура.

Станом на вечір 12 липня без води залишались 40 багатоповерхівок та приватний сектор. Там розташована загальноосвітня школа №12, дитсадки №2, 14, Ізюмський регіональний центр професійної освіти та міська залізнична поліклініка. Загалом це 1800 абонентів або 3258 людей.

Кочура каже: представники комунального підприємства написали заяву до поліції. Речниця Нацполіції Харківщини Ольга Грабар цю інформацію підтвердила. Вона говорить: злочин будуть розслідувати за статтею «крадіжка».